Przedstawiamy Państwu opinie na temat naszych Specjalistów

To tylko kilka z opinii na temat pracujących u nas specjalistów zaczerpniętych z serwisu znanylekarz.pl W serwisie tym możecie Państwo znaleźć pozostałe opinie o naszych specjalistach.

MGR REH ROBERT KOPIECKI

Z czystym sumieniem polecam Pana Roberta Kopieckiego. Niesamowite profesjonalne podejście do pacjenta, pełne empatii, wyczucia, zaangażowania, duża wiedza, którą w prosty sposób przekazuje podczas wizyty. Widać że naprawdę zależy mu na dobru pacjenta. Byłam wcześniej u różnych specjalistów i nikt nie zajął się mną tak rzetelnie.

Na wizycie u pana Roberta byłam dziś po raz pierwszy. Niesamowity człowiek całkowicie zorientowany na dobro pacjenta. Bardzo kompetentny, pewien swoich umiejętności, wzbudzający zaufanie, godny polecenia.

Świetny fachowiec. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Posiada dużą wiedzę fachową. Bardzo mi pomógł. Z pełną odpowiedzialnością polecam w 100%.

Pan Doktor jest bardzo miły, dokładnie wytłumaczył na czym polega mój problem. Wykonal USG i dał skierowanie na rezonans, teraz wiem co mi dolega. Wszystko bez stresu i w miłej atmosferze. Polecam.

LEK. MED. MICHAŁ DĘBIŃSKI

DR N. MED. MIROSŁAW SZARZYŃSKI

Niesamowity lekarz i człowiek, operował mi bark, naprawiając nawykowe zwichnięcie. Operacja i pobyt w klinice Mediqa w Legionowie super. Po 3 miesiąca praktycznie pełna sprawność ręki. Na rechabilitacji wszyscy rehabilitańci jak widzieli, że operował mnie dr. Szarzyński to wszyscy wypowiadali się w podobnym tonie czyli „o dobrze Pan trafił, na pewno będzie z ręką wszystko OK”.

Dr. Szarzynski zdiagnozowal i pozbyl sie moich problemow z kolanem – wczesniej bylem u kilku lekarzy i dopiero dr. Szarzynski prawidlowo opisal to co sie dzieje. Zabieg wykonywalem w szpitalu Medicover na Wilanowie, wszystko bardzo przyjaznie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

Dr Szarzyński zrobił mi artroskopie barku po jego wybiciu. Widać duże doświadczenie i chęć pomocy, bardzo dobry kontakt z pacjentem i empatyczne podejście do rehabilitacji, leczenia. Kontakt niespotykany w dzisiejszych czasach, gdzie lekarze chowają się po kątach:-) Dziękuję i polecam!

DR N. MED. BEATA SADOWSKA-TAJSIAK

Pani Doktor to osoba miła i empatyczna, ale przede wszystkim jest profesjonalistką. Potrafiła mnie wysłuchać, nie poganiała, zadawała konkretne pytania i szczegółowo analizowała wyniki dotychczasowych badań. Szczerze polecam.

Dziękuję Pani Doktor za profesjonalną pomoc. Myślę, że Pani Doktor jest osobą, która naprawdę angażuje się w to, co robi i szuka skutecznych rozwiązań. Oby więcej tak dobrych lekarzy!! 🙂

Pani doktor jest cierpliwa, empatyczna, ciepła, słucha pacjenta z wielką uwagą i przejęciem, bardzo profesjonalna. Szczerze polecam, cieszę się, że od dziś jestem pacjentką tak wspaniałego lekarza z powołania jak Pani dr Sadowska, bo oprócz dużej wiedzy medycznej, jest wspaniałym człowiekiem.

MGR JAKUB WIERZCHOWSKI

Pamiętam, jak z polecenia trafiłam do Kuby totalnie obolała i nie wierząca, że może być lepiej. Jakże się myliłam! Już po pierwszym zabiegu wiedziałam, że Kuba ma ręce, które leczą oraz wiedzę i doświadczenie, które pomagają mu w usuwaniu naprawdę trudnych dolegliwości.

Świetny fachowiec! Nie raz już postawił na nogi mnie i moich najbliższych! Ma sporą wiedzę praktyczną, potrafi z wyczuciem robić ćwiczenia a jednocześnie bardzo pewnie, zdecydowanie i profesjonalnie. Śmiało polecam wizytę wszystkim, którzy potrzebują pomocy dobrego i doświadczonego fizjoterapeuty!

Jest naprawdę profesjonalny, pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach i uczucie empatii nie jest panu Kubie obce co w dzisiejszych czasach nie jest cechą powszechnia spotykaną. Jestem bardzo zadowolona, że do niego trafiłam.