Przedstawiamy Państwu opinie na temat naszych Specjalistów

To tylko kilka z opinii na temat pracujących u nas specjalistów zaczerpniętych z serwisu znanylekarz.pl W serwisie tym możecie Państwo znaleźć pozostałe opinie o naszych specjalistach.

MGR REH ROBERT KOPIECKI

Z czystym sumieniem polecam Pana Roberta Kopieckiego. Niesamowite profesjonalne podejście do pacjenta, pełne empatii, wyczucia, zaangażowania, duża wiedza, którą w prosty sposób przekazuje podczas wizyty. Widać że naprawdę zależy mu na dobru pacjenta. Byłam wcześniej u różnych specjalistów i nikt nie zajął się mną tak rzetelnie.

Na wizycie u pana Roberta byłam dziś po raz pierwszy. Niesamowity człowiek całkowicie zorientowany na dobro pacjenta. Bardzo kompetentny, pewien swoich umiejętności, wzbudzający zaufanie, godny polecenia.

Świetny fachowiec. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Posiada dużą wiedzę fachową. Bardzo mi pomógł. Z pełną odpowiedzialnością polecam w 100%.

Dba o pacjentów, jestem zadowolona, można polegać na diagnozie. polecam..

Zdecydowanie polecam – to jest lekarz, który umie wysłuchać pacjenta i tak dobrać sposób leczenia, żeby był naprawdę skuteczny. Do tego lekarz jest sympatyczny i empatyczny.

Wspaniały lekarz z sercem :-). Polecam w stu procentach! Wiedza plus praktyka i niesamowita doza zwykłej, ludzkiej życzliwości. Daje sześć gwiazdek :-)!!!

DR N. MED. ANDRZEJ FOLGA

DR N. MED. MIROSŁAW SZARZYŃSKI

Niesamowity lekarz i człowiek, operował mi bark, naprawiając nawykowe zwichnięcie. Operacja i pobyt w klinice Mediqa w Legionowie super. Po 3 miesiąca praktycznie pełna sprawność ręki. Na rechabilitacji wszyscy rehabilitańci jak widzieli, że operował mnie dr. Szarzyński to wszyscy wypowiadali się w podobnym tonie czyli „o dobrze Pan trafił, na pewno będzie z ręką wszystko OK”.

Dr. Szarzynski zdiagnozowal i pozbyl sie moich problemow z kolanem – wczesniej bylem u kilku lekarzy i dopiero dr. Szarzynski prawidlowo opisal to co sie dzieje. Zabieg wykonywalem w szpitalu Medicover na Wilanowie, wszystko bardzo przyjaznie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

Dr Szarzyński zrobił mi artroskopie barku po jego wybiciu. Widać duże doświadczenie i chęć pomocy, bardzo dobry kontakt z pacjentem i empatyczne podejście do rehabilitacji, leczenia. Kontakt niespotykany w dzisiejszych czasach, gdzie lekarze chowają się po kątach:-) Dziękuję i polecam!

DR N. MED. BEATA SADOWSKA-TAJSIAK

Pani Doktor to osoba miła i empatyczna, ale przede wszystkim jest profesjonalistką. Potrafiła mnie wysłuchać, nie poganiała, zadawała konkretne pytania i szczegółowo analizowała wyniki dotychczasowych badań. Szczerze polecam.

Dziękuję Pani Doktor za profesjonalną pomoc. Myślę, że Pani Doktor jest osobą, która naprawdę angażuje się w to, co robi i szuka skutecznych rozwiązań. Oby więcej tak dobrych lekarzy!! 🙂

Pani doktor jest cierpliwa, empatyczna, ciepła, słucha pacjenta z wielką uwagą i przejęciem, bardzo profesjonalna. Szczerze polecam, cieszę się, że od dziś jestem pacjentką tak wspaniałego lekarza z powołania jak Pani dr Sadowska, bo oprócz dużej wiedzy medycznej, jest wspaniałym człowiekiem.

MGR MACIEJ PÓŁROLA

Bóle stawów kolanowych towarzyszyły mi od liceum. Dzięki Maćkowi mogę wrócić do aktywności fizycznej bez dolegliwości na drugi dzień. Gorąco polecam i po prostu ludzko DZIĘKUJĘ!

Przede wszystkim skuteczność w działaniu, Maciek już dwa razy wyleczył mnie z kontuzji kolana. Polecam.

Pełen profesjonalizm od samego początku terapii (szczegółowe badanie) do samego końca. Wyprowadził mnie z pasma biodrowo-piszczelowego trafiając metodą od razu. Polecam serdecznie