Przedstawiamy Państwu opinie na temat naszych Specjalistów

To tylko kilka z opinii na temat pracujących u nas specjalistów zaczerpniętych z serwisu znanylekarz.pl W serwisie tym możecie Państwo znaleźć pozostałe opinie o naszych specjalistach.

MGR REH ROBERT KOPIECKI

Z czystym sumieniem polecam Pana Roberta Kopieckiego. Niesamowite profesjonalne podejście do pacjenta, pełne empatii, wyczucia, zaangażowania, duża wiedza, którą w prosty sposób przekazuje podczas wizyty. Widać że naprawdę zależy mu na dobru pacjenta. Byłam wcześniej u różnych specjalistów i nikt nie zajął się mną tak rzetelnie.

Na wizycie u pana Roberta byłam dziś po raz pierwszy. Niesamowity człowiek całkowicie zorientowany na dobro pacjenta. Bardzo kompetentny, pewien swoich umiejętności, wzbudzający zaufanie, godny polecenia.

Świetny fachowiec. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Posiada dużą wiedzę fachową. Bardzo mi pomógł. Z pełną odpowiedzialnością polecam w 100%.

Dba o pacjentów, jestem zadowolona, można polegać na diagnozie. polecam..

Zdecydowanie polecam – to jest lekarz, który umie wysłuchać pacjenta i tak dobrać sposób leczenia, żeby był naprawdę skuteczny. Do tego lekarz jest sympatyczny i empatyczny.

Wspaniały lekarz z sercem :-). Polecam w stu procentach! Wiedza plus praktyka i niesamowita doza zwykłej, ludzkiej życzliwości. Daje sześć gwiazdek :-)!!!

DR N. MED. ANDRZEJ FOLGA

DR N. MED. MIROSŁAW SZARZYŃSKI

Niesamowity lekarz i człowiek, operował mi bark, naprawiając nawykowe zwichnięcie. Operacja i pobyt w klinice Mediqa w Legionowie super. Po 3 miesiąca praktycznie pełna sprawność ręki. Na rechabilitacji wszyscy rehabilitańci jak widzieli, że operował mnie dr. Szarzyński to wszyscy wypowiadali się w podobnym tonie czyli „o dobrze Pan trafił, na pewno będzie z ręką wszystko OK”.

Dr. Szarzynski zdiagnozowal i pozbyl sie moich problemow z kolanem – wczesniej bylem u kilku lekarzy i dopiero dr. Szarzynski prawidlowo opisal to co sie dzieje. Zabieg wykonywalem w szpitalu Medicover na Wilanowie, wszystko bardzo przyjaznie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

Dr Szarzyński zrobił mi artroskopie barku po jego wybiciu. Widać duże doświadczenie i chęć pomocy, bardzo dobry kontakt z pacjentem i empatyczne podejście do rehabilitacji, leczenia. Kontakt niespotykany w dzisiejszych czasach, gdzie lekarze chowają się po kątach:-) Dziękuję i polecam!

Miałem operowany jeden poziom dyskopatii szyjnej w czerwcu 2012 w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim.Operacja przebiegła bez bez komplikacji.Dr. Piwowarski ma dobrą opinię wśród pacjentów a operuje jak powiedział ordynator dr. Górski „dużo kręgosłupów” co czyni go dobrym fachowcem. Bardzo polecam dr. Piwowarskiego.

Lekarz na najwyższym poziomie, dzięki niemu mój mąż może znów sprawnie się poruszać i nie męczą go już bóle kręgosłupa. Nie wiem co by było gdyby nie dr.Piwowarski, gdyż żaden inny lekarz nie był w stanie mu pomóc ! Dziękujemy za wszystko !

Bardzo dobry specjalista. Naprawdę zna się na swoim fachu. Operował mnie w klinice Osteon 9.08.2012 przepuklina krążka L4 L5 bardzo duża, zastosowano DIAM, już dwa tygodnie po operacji śmigałam jak nowa, bóle całkowicie ustąpiły. Ale uwaga nie można zbyt wcześnie przeciążać kręgosłupa bo szwy w środku goją się nawet 6 miesięcy. Teraz kończę jeszcze rehabilitację i zaczynam nowe życie bez bólu. Dziękuje serdecznie doktorze.

LEK. MED. GRZEGORZ PIWOWARSKI

MGR MACIEJ PÓŁROLA

Bóle stawów kolanowych towarzyszyły mi od liceum. Dzięki Maćkowi mogę wrócić do aktywności fizycznej bez dolegliwości na drugi dzień. Gorąco polecam i po prostu ludzko DZIĘKUJĘ!

Przede wszystkim skuteczność w działaniu, Maciek już dwa razy wyleczył mnie z kontuzji kolana. Polecam.

Pełen profesjonalizm od samego początku terapii (szczegółowe badanie) do samego końca. Wyprowadził mnie z pasma biodrowo-piszczelowego trafiając metodą od razu. Polecam serdecznie